GOLF Apartment No3 - Wejherowo
Poznaj ciekawe zakątki Polski, Europy i świata! Zwiedzaj największe zabytkowe budowle świata, słynne gorące plaże, zdobywaj szczyty czy wybierz się na wycieczkę objazdową i poznawaj najciekawsze miasta i stolice świata! Zaplanuj urlop taki jak chcesz, a my Ci w tym pomożemy. Tutaj znajdziesz tysiące ofert Golf Hoteli, Villi i apartamentów z atrakcjami i udogodnieniami dla wczasowiczów. Obiekty z basenem, blisko plaż czy centrów miasta. Rezerwuj nocleg już dziś i ciesz się wakacjami.
GOLF Apartment No3apartamenty - mieszkania
Wejherowo
Cena od
270 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Wejherowo
Cena od
270 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Cena od: 270 PLN / 1 dzień Obiekt Sierra No.3 jest położony w Wejherowie. Na miejscu znajduje się bar, ogród oraz taras. Podczas pobytu Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Z obiektu roztacza się widok na ogród. Obiekt zapewnia również bezpłatny prywatny parking.
W naszej ofercie m.in.: Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Trwa opracowywanie procesu sprawdzania stanu zdrowia gości, Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, winda, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, park wodny, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, parking, prywatny parking, bezpłatny parking, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, bar, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, piesze wycieczki, dostęp do Internetu, taras, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, Płatności bezgotówkowe są możliwe, WiFi, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, zwierzęta domowe są akceptowane, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, bezpłatne WiFi, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, monitoring wokół obiektu, pole golfowe (w promieniu 3 km), ogrzewanie, całodobowa ochrona, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, ogród.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (2 łóżka pojedyncze - 36 mkw).

